Yaz tatili için araç kiralama

Yaz tatili için araç kiralama

Havaların ısınması ve tatil planlarının yapılması neticesinde araç kiralama araştırmaları da ivme kazanmış durumda. Ülkemizin turizme katkıları sürekli olarak artmaktadır. Özel aracı olmayanlar için Eurauto olarak hizmet vermekteyiz. En kaliteli, en güvenilir, en iyi fiyatları sunmak için çaba göstermekteyiz. Tatil planı yapıldıysa ve gideceğiniz konum şehir içi, şehir dışı hiç farketmeden araba kiralamadan yararlanabilirsiniz.

Yaz tatili için nasıl araç kiralamalıyım?

Öncelikle tatile çıkacağınız kişi sayısı oldukça önemlidir. Araçların bagaj hacimlerini araştırarak bu işe koyulabilirsiniz. Aileler için sedan tipi araçlar yeterli olabilmektedir. Fakat çocuklu ailelerde veya valizi, eşyası çok olan aileler bagaj hacminin büyük olduğu, geniş iç dizayna sahip araçları tercih ederse daha verimli olacaktır.

Yakıt tasarrufunun önemi

Son dönemlerde gelen akaryakıt zamları ile benzinli ve dizel araçlarda artış görünmektedir. Hem şehir içi hem şehir dışı kullanımlarda yakıt tüketimine özen göstermek maliyetleri de düşürmek demektir. 100 km üzerinden hesaplama yaparak ve gideceğiniz yolun durumuna göre belirlemek gerekmektedir. Bütçenize uykun az yakan araç modelleri içinde sitemizden detayları görebilirsiniz.

Hangi özellikler olmalı?

Klima: Yaz aylarında sıcaklıkların yüksek seyretmesi sebebi ile klimayı araç tercih edilmelidir.

Ayarlanabilir koltuk, direksiyon özellikleri: Uzun yola çıkacaksanız muhakkak bu özelliğe dikkat etmelisiniz. Kişiye özel ayarlamar rahat etmenizi sağlayacaktır.

Multimedya: Araç içerisinde dokunmatik özelliği olan multimedya sistemleri tercih edilebilir. Özellikle çocuklu ailelerin araç içinde sıkılmaması, ilgisini çekebilecek görsel ve video oynatıcısı tercih edilebilir.

Geç kalmadan yapacağınız rezervasyonlar size avantaj sunar. Yazın dönemsel yoğunluk olduğundan araç bulamama gibi durumlar ile karşılaşmamak adına önceden plan yapmanızı öneriyoruz. Bu sayede dilediğiniz arabayı bulabilir, istediğiniz özellik ve fiyat aralığında ki araca binebilirsiniz. 

01
Araç Göstergelerinin Anlamları Nelerdir

Araç Göstergelerinin Anlamları Nelerdir

Oku
Sürüş keyfi veren araçlar

Sürüş keyfi veren araçlar

Oku
Havalimanı araç kiralama püf noktaları

Havalimanı araç kiralama püf noktaları

Oku
Ara

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

Kabul Ediyorum
Whatsapp