Trabzon Havalimanı Araç Kiralama | Eurauto

Trabzon Havalimanı (TZX)

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama | Eurauto

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama

Karadeniz Bölgesi denince akla gelen ilk şehirlerden olan, bölgeyi turistik ve maddi kaynaklar açısından üst sekmelere çıkaran Trabzon, yaz-kış misafir sayısıyla dikkat çeker. Şehirde üniversiteye yakın bir uluslararası havalimanı olması yönüyle büyük ziyaretçi akını yaşanır. Yıllardır hizmet veren havalimanı, yurt içi ve yurt dışından yılda yüz binlerce ziyaretçiyi ağırlar. Siz de Karadeniz’in incisi Trabzon’u gezmek ve şehri deneyimlemek için istediğiniz çizgide bir rota oluşturmayı düşünebilirsiniz. Geniş sahil şeridinde araba ile gezinmek ise oldukça keyif vericidir. Uçaktan indiğiniz an ayağınıza getirilen ve kendi aracınız gibi kullanabileceğiniz kiralık araçlar iyi bir seçenek olabilir. Trabzon rent a car hizmetleri aradığınız ilgi ve fırsatları size sunabilecek yeterliliktedir.

Trabzon Havalimanı Araç Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Şehrin serin yaylaları, tertemiz sahilleri, doğanın içinde gizlenen tarihi ile gezmeye ve zaman ayırmaya değer pek çok yeri bulunur. Bu nedenle büyük şehirlerdeki araç kiralama noktalarının yoğunluğu gibi bir yoğunluğu Trabzon havalimanı araç kiralama noktalarında da görebilirsiniz. Şehirde bulunacağınız tarihler önceden belli olmuşsa ve uçuş biletiniz de hazırsa ulaşım sizin için bir sorun olmaktan çıkacaktır. Çünkü havalimanı araç kiralama hizmetlerinde günler hatta aylar öncesinden web sitesi üzerinden rezervasyon yapabilir, ihtiyaçlarınıza yönelik aracı o tarih ve saatlerde ayırabilirsiniz. Havalimanında indikten sonra firma yetkilisi kiralama sözleşmesi ile aracı size kadar getirir. Gerekli belgeler ve aracın kontrolünü siz de yaptıktan sonra sözleşmeyi teslim tarihine kadar imzalayabilir, şehir içi kolay ulaşım ve güvenli sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz. Bu aşamalar için talepleriniz doğrultusunda araç tipine ve bütçenize karar vermeniz yeterlidir.

Trabzon Havalimanı Civarında Benzin İstasyonları

Uçaktan indikten sonra uçaktaki rahatlığı sürdürmek ve araç, yakıt istasyonu, market gibi ihtiyaçlar için arayışa girmekten çekiniyorsanız bilmelisiniz ki Trabzon bu çekincelerinize yer vermeyecek bir şehirdir. Havalimanının şehre ulaşımı oldukça kolay ve havalimanı, henüz uçaktan indikten sonra teslim aldığınız araçla bir benzin istasyonu bulacak kadar merkezi konumludur. Bu sayede havalimanından çıktıktan sonra Rize Caddesi’ni takip ederek ilk 1 kilometre içinde en az 3 benzin istasyonu görebilirsiniz. Aracın deposunu doldurmak yapmanız gereken ilk iş olacağından bu çevrede yakıt istasyonu arayışına girmenize gerek kalmaz. Sahil yolu boyunca devam edeceğiniz bu caddede ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz marketler de bulunur.

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Trabzon havalimanı araç kiralama konusunda ciddi talep gören bir havalimanıdır. Bu nedenle çok sayıda firmanın geniş araç filosunun hizmetinize sunulduğunu görebilirsiniz. Bulunduğunuz tarihten sonraki 2 hafta içinde belirlenmiş uçuş tarihinize göre rezervasyon yaparsanız 250 TL’den başlayan fiyatlarla günlük araç kiralama fırsatına sahip olabilirsiniz. Tarihler şehre geliş tarihinize yaklaştıkça fiyatlar biraz artabilir. Aynı şekilde ekstra lüks talepler, aracın modeli de fiyatı önemli oranda etkiler. Ancak normal standartlarda ve boyutta bir aracı bütçenize uygun seçeneklerde bulabilirsiniz. Eurauto bünyesindeki genç araç filosu sayesinde Trabzon araç kiralama seçeneklerinden güvenle yararlanabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Kiralık Araç Yorumları

Şe*** Pa***

Spor karşılaşmaları için sık sık şehir değiştirmek zorunda olduğumuzdan bu defa yolumuz Trabzon’a düştü ve takım olarak 5 günde dilediğimiz gibi şehri gezebildik. Bu kadar güzelliği bu kadar kısa sürede ancak kendi aracımızla gezebilirdik. Bu kolaylığı Eurauto sayesinde yaşadık ve harika 5 gün geçirdik.

Mu*** Ge***

Bnece doğal güzelliğine kalırsa gez gez bitmeyecek bir şehir Trabzon, bu nedenle İstanbul’dan vakit buldukça ayrılıp Trabzon’a gidiyorum. Her gittiğimde yeni rotalar keşfediyorum. Bu defa tercihimi araç kiralamaktan yana kullandım ve işlerin bu şekilde daha kolay ve keyifli olduğunu fark ettim. İyi bir firma ile güvende ve rahat edebiliyorsunuz. Bu nedenle Trabzon’da Eurauto tercihimi artık devam ettireceğim.

Trabzon’da Nereleri Gezebilirim?

Karadeniz turlarındaki kısa sürelere sığdırılamayacak Trabzon, için ayrı bir tur ile ancak gezilebilecek değerde ve büyüklüktedir. Şehrin yemyeşil dokusu, tabiatın içinde yer alan tarihi sizi zamandan ayırıp zamansız bir gezintiye çıkarır. Özellikle doğayı seyrederken yapacağınız bir kahvaltı, içeceğiniz bir kahve bile bambaşka bir keyif verir. Şehri kuşbakışı izleyeceğiniz Boztepe, tarihe bir uzaktan bakışla yaklaşabileceğiniz Trabzon Kalesi, en önemli sembollerden biri olan Sümela Manastırı, Altındere Vadisi ve Milli Parkıdır. Bozulmamış dokusuyla Uzungöl, dünyanın en uzun ikinci mağarası olan Çal Mağarası, Atatürk Köşkü Müzesi, Hamsiköy, Akçaabat ve sayısız yaylası ile hem tarihi hem de doğayı bir arada yakalayabileceğiniz yerlerdendir. Rotanızı oluştururken özellikle Trabzon ile özdeşleşmiş noktaları planınıza dahil ederek şehrin verdiği huzuru yakalayabilirsiniz. 

01
Araç Muayenesi Nedir?

Araç Muayenesi Nedir?

Oku
Araç Egzoz Muayenesi Ne Kadar?

Araç Egzoz Muayenesi Ne Kadardır?

Oku
Dizel ve Benzin Farkı

Dizel ve Benzin Farkı Nelerdir

Oku
Ara

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

Kabul Ediyorum
Whatsapp