Samsun Çarşamba Havalimanı Araç Kiralama | Eurauto

Samsun Çarşamba Havalimanı

Samsun Çarşamba Havalimanı Araç Kiralama | Eurauto

Samsun Havalimanı Araç Kiralama

 Karadeniz Bölgesi’nin en büyük şehri olan ve liman kenti olmasıyla tarihte önemli bir uğrak noktası olan Samsun, güzel bir gezi durağıdır. Hem modern bir Karadeniz şehri olmasıyla hem de verimli arazilerinin sağaldığı lezzetleriyle hem de tarihi değerleriyle kesinlikle görmeye değerdir. Şehrin en sahipliği yaptığı Ondokuz Mayıs Üniversitesi de ulaşım ağını ve şehrin çehresini geliştiren bir kurumdur. Bu durum da havayollarının Samsun için oldukça tercih edilebilir olduğunu gösterir. İster sık sık şehre uğrayan ve burada yaşayanlardan olun ister kısa süreli bir tatil planında Samsun’a ayak basıyor olun, şehirde bulunan Çarşamba Havalimanı sizin için zaman kazandıran ulaşım imkanını sağlar. Şehri gezerken birkaç güne sığdırmakta zorlanabilirsiniz. Keşfedilmeye hazır yerler için toplu taşıma her zaman elverişli olmayabilir. Bu durum için Samsun araç kiralama noktaları ihtiyaçlarınıza kulak verir ve size en uygun araçları hemen listeler.

Samsun Havalimanı Araç Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Uçakla seyahat ettiğiniz şehirde bir araç kiralama fikri en başta zaman kazandıran bir unsur olarak size dönecektir. Özellikle trafik konusunda sorunları olmayan ulaşımı rahat bir şehir için kiralık araçlar pek çok avantajı size sağlar. Samsun havalimanı araç kiralama noktalarından teslim alacağınız araçlar için de bu avantajları katlamak için şehre indiğiniz tarih ve saate göre uygun arabaları araştırmanız gerekebilir. Çünkü Samsun’a ayak bastığınız anda firmanın yetkilisi tarafından size teslim edilecek arabayı sözleşmeyi imzaladıktan ve gerekli belgeleri sunduktan hemen sonra alabilirsiniz. İstediğiniz yeterlilikteki arabayı seçmek için web sitesindeki filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Bu sayede sadece birkaç dakika içinde rezervasyon yapabilir, uçaktan indikten sonra kendi aracınız gibi kullanabileceğiniz aracınızı havalimanından ayrılmadan teslim alabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Civarında Benzin İstasyonları

Havalimanından aracınızı teslim aldıktan hemen sonra yapmanız gereken bir benzin istasyonundan yakıt almak olmalıdır. Çünkü aracın deposunu doldurmak müşteriye aittir ve gittiğiniz yol kadar yakıt masrafını üstlenirsiniz. Bu nedenle teslim aldığınız aracın deposunda sizi birkaç kilometre ilerideki benzin istasyonuna götürecek kadar yakıt bulunur. Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan çıkıp Çınarlık Köyü Yolu üzerinden devam ederseniz sizi yol ayrımına gelmeden 2,5 kilometre içinde ilk benzin istasyonu karşılar. Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı’ndan Samsun-Ordu yoluna bağlandığınızda pek çok tesis görebilirsiniz.

Samsun Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Tatil planı yaptığınızda zamanlama ve fiyat konusunda detaycı olmak hem bütçenize tasarruf sağlar hem de tatilden aldığınız keyfi arttırır. Önceden belirlenmiş bir tatil programı için barınma kısmını hallederken ulaşımı da aradan çıkarmak bu nedenle doğru olabilir. Bütçenize göre olan araçlar içinden istediğinize 1 ay ve daha erken olan rezervasyon tarihlerinde karar vermeniz yarı miktara kadar ödeme yapmanıza olanak sağlayabilir. Yakın tarihlerdeki Samsun havalimanı araç kiralama seçenekler 350 TL’den başlıyorken, 1 ay ve daha erken rezervasyon tarihlerini seçtiğiniz durumda 250 TL’den başlayan fiyatlara kadar kiralama yapabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Kiralık Araç Yorumları

He*** Ni***

Samsun uzun zamandır gitmek istediğimiz bir Karadeniz şehriydi. Eşimle hızlı bir plan yapıp hemen yola koyulmak istedik. Ancak gittiğimiz yerlerde kesinlikle toplu taşımaya bağlı kalmak istemediğimizden araç kiralamak istiyorduk. Açıkçası şu ana kadar gittiğimiz her yeni şehirde araba kiralıyoruz ama Eurauto kampanyaları şimdiye kadar karşılaştıklarımızın en iyisiydi. Daha sonra diğer şehirlerde de hizmeti olduğunu gördük ve artık ilk tercihimiz farklı noktalarda seyahat etsek de belli.

Bu*** Ka***

3 günlük semineri fırsat bilerek gezmek için araba kiralamak istedim. Eurauto’nun müşteri ilgisinden oldukça memnun kaldım. Aklıma takılan soruları iletişim hattına istediğim her zaman sorabilmem ve yeterli cevaplar alabilmem tercihim açısından güvende hissettirdi.

Samsun’da Nereleri Gezebilirim?

Bir sahil ve liman kenti olması nedeniyle yaz kış turist akınına uğrayan Samsun, Karadeniz’in doğasını size hissettirir. Atakum Sahili, Kuş Cenneti, Şahinkaya Kanyonu, Kızılırmak Deltası, Ladik-Akdağ Kış Turizm Merkezi şehirde yazın da kışın da tadını çıkarabileceğiniz yerlerdendir. Göğceli Cami, Amisos Mezarlığı, Çarşamba Köprüsü, Bandırma Vapuru, Gazi Müzesi, Etnografya Müzesi ise tarihe ışık tutan şehirde görmeye değer mekanlardandır. 

01
Araç Muayenesi Nedir?

Araç Muayenesi Nedir?

Oku
Araç Egzoz Muayenesi Ne Kadar?

Araç Egzoz Muayenesi Ne Kadardır?

Oku
Dizel ve Benzin Farkı

Dizel ve Benzin Farkı Nelerdir

Oku
Ara

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

Kabul Ediyorum
Whatsapp