Istanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama| Eurauto

Istanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Istanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama| Eurauto

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

Ülkenin en fazla yerli ve yabancı turist ağırlayan ve en fazla nüfusa sahip olan şehri İstanbul, sadece Türkiye için değil, tüm dünya için önemli bir değerdir. Bin yıllardır birçok uygarlığın ve kıtaların geçiş noktası olan İstanbul, birkaç günlük geziye sığdırılamayacak kadar büyük ve görkemlidir. Bu nedenle şehrin trafiğinden izole şekilde kendi rotanızda plan yapmak daha keyifli olacaktır. İstanbul’u kendi istediğiniz şekilde, toplu taşımanın gitmediği noktalara kadar gezebilmeniz için İstanbul Sabiha Gökçen rent a car seçeneklerine başvurabilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan henüz ayrılmadan önce kiraladığınız aracı teslim alabilir, şehir içi trafikte araçsız kalmadan uçağa binmeden hemen önce aracı teslim edebilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Yurt içinden ve yurt dışından ziyaretçileri ağırlayan ve bazen sadece aktarma noktası olarak da kullanılan Sabiha Gökçen Havalimanı, Anadolu Yakası için önemli bir lokasyondur. Uçaktan indiğiniz anda kiraladığınız araç ile şehri turlamak Eurauto ile kolay ve konforludur. Havalimanındaki araç kiralama noktasından şirketin temsilcisinden direkt olarak aracınızı teslim alabilir, güvenli sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz. İstediğiniz araca karar vermek için bazı soruları önceden cevaplamanız işinizi kolaylaştırabilir. Örneğin yakıt tipi dizel, benzin, motorin, mazot; vites tipi otomatik ya da manuel; büyük ya da küçük araç olarak sınıflandırmalar arasından ihtiyacınıza yönelik olanları seçmelisiniz. Ayrıca aracın yaşı da güvenli bir sürüş için önemlidir. Aynı şekilde aracını size kiralayacak olan firma açısından da bazı belgeler müşteriden talep edilir. 2 yıldan daha fazla süresi olan ehliyet, kredi kartı, kimlik bilgisi aracı kiralarken sizden istenecek belgelerdir. Belgelerinizi tamamladıktan ve aracı kendiniz de kontrol ettikten sonra karar verdiğiniz aracı İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama noktasından kolayca teslim alabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Civarında Benzin İstasyonları

Uluslararası bir havalimanı olan Sabiha Gökçen yılda milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yaptığı için yeterli donanıma sahiptir ve ihtiyaçlarınıza yetişebilecek büyüklüktedir. Araç kiralama hizmetlerinde de geniş seçenekleri barındıran havalimanından teslim alacağınız araç için yapacağınız ilk iş yakıt almak olacaktır. Bu nedenle yakınlardaki benzin istasyonlarını bilmeniz işinizi kolaylaştırır. Ankara Caddesi’nden bağlanacağınız Havaalanı Yolu içinde ilk benzin istasyonu sizi karşılayacaktır. Buraya havalimanından ayrıldıktan 500 metre içinde araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kurtköy-Pendik Bağlantısı üzerindeki 3 kilometre içinde de pek çok benzin istasyonu havalimanından çıktıktan sonra sizi karşılar.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Mevsim fark etmeksizin şehrin sahip olduğu yoğunluk ve ağırladığı turist sayısı nedeniyle Sabiha Gökçen araç kiralama hizmetleri de bu yoğunluğa yetişmek için hız kesmeden hizmetlerini sürdürür. Eurauto, geniş ve yeni araç filosu ile bu ihtiyaçlarınız için en iyi fırsatları size sunmak için çalışır. Firmanın 7/24 hizmet politikası sayesinde müşteriler her daim memnun olarak hizmet alırlar. Pek çok alanda olduğu gibi Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde de erken rezervasyon size önemli kazanç sağlar. Uçuş tarihiniz ve saatiniz önceden belli ise istediğiniz araç için önceden rezervasyon oluşturabilirsiniz. Erken rezervasyon ile günlük araç kiraları 250 TL gibi fırsatlardan başlar. İstediğiniz aracın modeli, lüks hizmet seçenekleri, araç büyüklüğü gibi noktalar fiyatı artıran detaylardır.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Kiralık Araç Yorumları

Ba*** Çe***

İzmir’den kısa bir iş seyahati için gitmemiz gereken İstanbul’da işten sonra çokça zamanımız oldu ve şehrin tadını çıkarma fırsatını bulduk. Bu fırsatı yakalamamızda en önemli nokta Eurauto’dan yana tercih yapmamızdı. İşlerin arasında toplu taşımanın kalabalığına ve stresine karışmadan özgürce gitmemiz gereken yerlere yetişebildik. Firmanın diğer havalimanı kiralama hizmetlerini artık gittiğim yerlerde ilk seçenek olarak değerlendireceğim.

Me*** Al***

Uzun zaman sonra bayramda azalan İstanbul nüfusunu fırsat bilerek şehri doya doya gezmek istedik ailece. Ancak 4 günlük bayram süresinde kendi aracımızla 6 saatlik şehirlerarası yolu gitmek istemedik ve yerine uçaktan inince kullanabileceğimiz bir araç olsun istedik. Doğru tercihi yaptığımızı şehrin tadını çıkardığımız sırada fark ettik. Firmanın fiyat avantajları sayesinde bayram tatilimizi beklediğimizden daha uygun bir fiyata ve bol bol gezerek geçirdik. Teşekkürler Eurauto. 

01
Araç Muayenesi Nedir?

Araç Muayenesi Nedir?

Oku
Araç Egzoz Muayenesi Ne Kadar?

Araç Egzoz Muayenesi Ne Kadardır?

Oku
Dizel ve Benzin Farkı

Dizel ve Benzin Farkı Nelerdir

Oku
Ara

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

Kabul Ediyorum
Whatsapp