Adana Şakirpaşa Havalimanı Araç Kiralama | Eurauto

Adana Şakirpaşa Havalimanı

Adana Şakirpaşa Havalimanı Araç Kiralama | Eurauto

Adana Havalimanı Araç Kiralama

Türkiye’nin önemli lezzetlerinin olduğu, turistik noktalarıyla ve tarihiyle her yıl yüz binlerce insana durak noktası olan Adana’da bir süre geçirmek için ziyarette bulunanlardan biriyseniz iyi bir programa ihtiyacınız olabilir. Kimi şehirler tek güne sıkıştırılamayacağı için geçireceğiniz kısa sürede en verimli şekilde zamanı değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu nedenle büyük şehirlerimizden olan Adana’yı ziyaretiniz sırasında da zamanınızı kısıtlayacak unsurlarını engellemelisiniz. Havalimanından indiğiniz andan itibaren şehri özgürce keşfetmek için Adana havalimanı araç kiralama şirketleri ihtiyacınıza yöneliktir. İstediğiniz şekilde ve zamansız olarak yapmak istediğiniz geziler için tercih edeceğiniz Adana rent a car hakkında bilgiyi bu yazıdan edinebilirsiniz.

Adana Havalimanı Araç Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

İster iş gezisi ister ailece yapacağınız bir yaz tatili ister kısa bir turistik gezi olsun barınma ve ulaşım konusunda fiyat avantajını elde etmek için gezi tarihinden önce rezervasyon yapmalısınız. Bu nokta size yarı fiyatına kadar indirim avantajı tanıyabilir. Havalimanını kullanıyor ve uçaktan indikten sonra şehir içi ulaşıma karışmak istiyorsanız Adana havalimanı araç kiralama şirketlerini araştırmalısınız. Yani havalimanı içinde veya havalimanına en yakın lokasyonlardaki seçeneklere bakabilirsiniz. Böylece zaman kazanabilir ve aracı teslim ederken şehir içinde vakit kaybetmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca aracı teslim alırken kendi incelemelerinizi de yapmalı, kiralama sözleşmesini imzalarken aracın olası hasarlarını sözleşmeye önceden belirtmelisiniz. Böylece teslim sırasında da size ait bir sorumluluk kalmayacaktır.

Adana Havalimanı Civarında Benzin İstasyonları

Havalimanından ayrıldıktan sonra araba ile 7 dakika Barış Bulvarı’ndan geçmeniz gerekir. Karşınıza çıkan kavşaktan sola ya da sağa döndüğünüzde sizi Turhan Cemal Beriker Bulvarı karşılar. Bu yol üzerinde birçok benzin istasyonundan yakıt alabilirsiniz. Havalimanından aracı teslim aldıktan itibaren 2 kilometre yol içinde birçok benzin istasyonuna uğrayabilirsiniz.

Adana Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Havalimanı içinde bulunan pek çok kiralama noktasından direkt olarak teslim alabileceğiniz araçların modeline, yaşına, büyüklüğüne ve seçeceğiniz tarihlere, sürenin uzunluğuna göre fiyat skalası genişler. Adana havalimanı rent a car hizmetlerinde genel olarak fiyatlar 250 TL’den başlar. Eğer şehirde bulunacağınız ve arabaya ihtiyaç duyacağınız tarihler erkenden belli olmuşsa bu fiyat skalasında avantajlı seçeneklerde araç kiralamak için erken rezervasyonu değerlendirebilirsiniz. Böylece önemli miktarda bütçenizde tasarruf sağlayabilirsiniz. Çünkü aynı hafta içindeki araç kiralama fiyatları ile bir ay sonraki araç kiralama fiyatları oldukça değişkenlik gösterir.

Adana Havalimanı Kiralık Araç Yorumları

Se*** Tu***

Yurt dışından gelip kısa sürede yapacağımız aile ziyareti için çevre illeri de gezmek için araç kiralamak istedik. İyi ki Eurauto’dan yana seçim yapmışız. Yaz sezonunda oldukça düşük fiyatlardan yepyeni bir araç filosu ile hizmet veriyorlar. Ayrıca şirketin müşteri memnuniyeti hakkındaki titizliği belirgin şekildeydi ve bize güvende hissettirdi.

Mu*** Yı***

Araç kiralama şirketlerini daha önce araştırmamış ve araç kiralamaya sıcak bakmayan biri olarak bu düşüncelerimin yersiz olduğunu sayenizde anladım. Eurauto, kısa süreli tatilimi kiraladığım araç ile daha da güzelleştirdi ve artık gittiğim şehirlerde havalimanından direkt araç kiralayacağım şirketi bulmuş oldum.

Adana’da Nereleri Gezebilirim?

Mezopotamya’nın, Osmanlı’nın, Cumhuriyet tarihinin ve geçmiş birçok uygarlığın eserlerini günümüze kadar koruyan Adana, görülmeye değer şehirlerimizden biridir. Tarihinin yanı sıra doğal güzellikleri de sizi gezerken hayran bırakacak kadar eşsizdir. Seyhan Barajı bölgesindeki alanları, Varda Köprüsü’nü, Taş Köprü’yü, Belemedik Vadisi’ni görmeden turunuzu tamamlamamalısınız. Uygarlıkların geçiş noktası olan Adana’nın yemek kültürü de bu kültürlerin bıraktığı izler sayesinde epey geniştir. Bu nedenle bazı lezzetleri tadıp şehri tam olarak hissedebilirsiniz. Kebap ve ciğer konusunda ismi ilk sıralarda yer alan şehrin yöresel yemekleri de sizi bekler. Şırdan, analıkızlı, fellah köftesi, kibbe gibi Adana’ya özgü yemekleri mutlaka denemelisiniz.

01
Araç Muayenesi Nedir?

Araç Muayenesi Nedir?

Oku
Araç Egzoz Muayenesi Ne Kadar?

Araç Egzoz Muayenesi Ne Kadardır?

Oku
Dizel ve Benzin Farkı

Dizel ve Benzin Farkı Nelerdir

Oku
Ara

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

Kabul Ediyorum
Whatsapp