İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar (ADB)

  loading
  Bu araç kiralama lokasyonunda en çok tercih edilen kiralık araçlar
  • Fiat Linea
   Fiat Linea
   • 4 Kişi
   • 4 Bagaj
   • Sedan
   • Manuel
   • Dizel
   • Klima
   • Navigasyon
   143,00 TL / gün
  • Dacia Lodgy 7 Kişi
   Dacia Lodgy 7 Kişi
   • 7 Kişi
   • 6 Bagaj
   • Station Wagon
   • Manuel
   • Dizel
   • Klima
   • Navigasyon
   182,00 TL / gün
  • Renault Yeni Clio X-Tronic
   Renault Yeni Clio X-Tronic
   • 4 Kişi
   • 3 Bagaj
   • Hatchback 5 Kapı
   • Otomatik
   • Benzin
   • Klima
   • Navigasyon
   163,00 TL / gün
  130,00 TL'den itibaren
  Izmir Havalimanı Istasyonlarımız 24 Saat Hizmet Vermektedir
  Lokasyon Açılış/Kapanış Saatleri
  PazartesiLokasyon tüm gün açıktır
  SalıLokasyon tüm gün açıktır
  ÇarşambaLokasyon tüm gün açıktır
  PerşembeLokasyon tüm gün açıktır
  CumaLokasyon tüm gün açıktır
  CumartesiLokasyon tüm gün açıktır
  PazarLokasyon tüm gün açıktır


  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dışhatlar

  İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar İstasyonumuza Hoşgeldiniz

  Eurauto Rent a Car İzmir Havalimanı Ofis'e hoşgeldiniz. Sizlere  hızlı, kolay ve Eurauto standartlarında hizmet vermekten  ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

  İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

  Eurauto Rent a Car İzmir:

  Ofisimiz Çeşme, Urla, Aydın, Kuşadası,Dikili, Efes, Meryemana, Şirince, Agora, teleferik.. gibi gezilecek, görülecek yerlere ve Optimum, Agora, Palmiye, Forum gibi AVM'lere yakın mesafededir. Hizmetinize sunduğumuz son model, kaliteli ve iyi fiyat/kalite oranına sahip filomuzla ulaşım sizin için bir sorun olmaktan çıkıp eğlence haline geleceğine şüphemiz yok.
  İzmir Eurauto Rent a Car

  Uçaktan indiğinizde terminal dışına çıkar çıkmaz sizi karşılarız. Personelimiz sizi hangi terminalden çıkış yapacaksanız o terminalin kapısında bekliyor olacak. Araçlarınız ise hemen terminal kapısı karşısında yer alan havalimanı otoparkında hazır sizi bekliyor olacak. İyi ve keyifli yolculuklar dileriz.


  Alış / Dönüş Bilgileri

  Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

  Eurauto rent a car, İzmir havalimanınında karşılama hizmeti vermektedir. Havalimanı Terminal bina çıkışında sizleri isminizle karşılıyoruz. Araçlarımız otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

  Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

  Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

  Kiralamış olduğunuz aracınızı, İzmir havalimanı otoparka bırakabilirisiniz. Eurauto rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınızı teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.


  Yusuf Cirit
   Ofis: İzmir Adnan Menderes Havalimanı İçhatlar ve Dışhatlar Terminalleri gelen Yolcu
   Tel  : 0 232 274 07 00
   e-mail: info@eurauto.com.tr
   mobil : 0 539 598 34 42  Eurauto araba kiralama konusunda deneyimi ve müşteri memnuniyetini ön plana koyan anlayışı ile müşterilerine kaliteli hizmet sunar. Araba kiralamak bugünün koşullarında özellikle yoğun tempo içerisindeki pek çok insanın yardımına koşan olanaklardan biridir. Bu olanaktan faydalanırken hemen hemen tüm kullanıcılar için önemli olan kaliteli, güvenilir ve konforlu bir hizmet alabilmektir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı rent a car hizmet sektörünün güvenilir ismi Eurauto bu noktada müşterilerinin tüm taleplerini etkin bir şekilde karşılar. Güler yüzlü, tecrübeli ve profesyonel çalışanları, kurumsal yapısı ile araba kiralama sektöründe öncül haline gelen firmalar arasında yerini almaktadır. Araba kiralama konusunda müşterilerine güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmasının yanı sıra Eurauto müşterilerine kolay erişilebilirlik avantajını da sunmaktadır.

  Araba kiralama hizmetini sunmak adına İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama alanında 20 yıllık tecrübesiyle Eurauto, İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç ve Dış Hatlarında yerini almıştır. Buna ek olarak Eurauto Marmaris, Kuşadası, Bodrum, İstanbul, Dalaman, Antalya lokasyonlarında da etkin bir şekilde faaliyet göstermektedir. Hizmetten yararlanmak için bu noktalara başvurulabileceği gibi firmanın oluşturduğu internet sitesi üzerinden de kolaylıkla bu hizmetten faydalanılabiliyor. Site üzerinde kolaylıkla ulaşabilecek filtreleme yöntemi ile kullanıcılara seçenekler açık ve isteklerle tam olarak örtüşecek şekilde gösteriliyor. Sitede yer alan form alanına alış-bırakış tarihleri ve hizmetten yararlanılacak lokasyonun girilmesi ile müşterilerin karşısına çok sayıda araç çıkıyor ve bunun ardından müşteriler bu araçlar içerisinden kendi ihtiyaçlarına hitap eden aracı kolay ve kullanışlı filtreleme paneli üzerinden bulabiliyor. Benzin, dizel, LPG seçeneklerinin yanı sıra araçlar için lüks, ekonomik, orta sınıf, kompakt minibüs gibi pek çok seçenek firma içerisinde mevcut.

  Geniş yelpazede sunulan bu seçenekler arasından araçlar en az 24 saat en çok 30 gün olmak üzere kiralanabiliyor. 21 yaşında ve en az 1 yıllık geçerli sürücü belgesine sahip müşteriler CDMR, IDMR, IDAR ve IWMR grubu araçları kiralayabilirken; SDMR, SDAR araçları için 25 yaşında olmak ve en az 3 yıllık geçerli sürücü belgesi sahibi olmak gerekmektedir. SVMR ve FDMR grubuna giren araçlar için ise 30 yaşında olmak ve en az 5 yıllık geçerli sürücü belgesine sahip olmak şartları aranmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama sektöründe müşterilerine oldukça geniş seçenekler ve avantajlar sunan Eurauto, ödemelerde nakit ya da kredi kartı gibi seçeneklerinin yanı sıra para birimi söz konusu olduğunda da müşterilerine seçenekler sunmaktadır. Aracın kiralanması durumunda fiyatlara dahil olacak olan hususlar;

  Kasko

  Hırsızlık sigortası

  Sınırsız kilometre kullanımı (Katma değer vergisi hariç olmak üzere) olarak sayılabilir. Bunun yanında ayrıca fiyatlandırılacak olan hususlar şunlardır:

  Akaryakıt,

  Tek yön ücreti

  Bebek koltuğu ücreti

  Ferdi kaza sigortası,

  Teslim etme / Teslim alma ücreti

  Aracın teslimi halinde yakıtta eksiklik bulunması halinde bu fark müşteriden tahsil edilecektir. Aracın çıkış noktasından başka bir noktaya teslim edilmesi halinde ise tek yön ücreti uygulanır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama sektöründe müşterilerine en geniş seçenek yelpazesini sunmayı hedefleyen Eurauto ilave sürücü seçeneğini de sunmaktadır. Bu olanaktan faydalanmak isteyen müşteriler ayrıca ücretlendirilecek olan bu işlemi kira sözleşme üzerine yazdırarak yararlanabileceklerdir. Eurauto yurtdışı kiralamalarda da yanınızda olabilecektir. Daha detaylı bilgi için firmaya +90 232 274 07 00 numaralı telefondan ya da info@eurautorentacar.com mail adresinden ulaşılabilmektedir.


  Daha Büyük Görüntüle
  Lokasyon tek yön ücretleri
  Alış Dönüş Minimum Kiralama Süresi Tek yön ücreti Mesafe Hesaplama
  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar (ADB)İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar (ADB)2 gün0,00 TLMesafe Hesaplama
  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar (ADB)İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar (ADB)2 gün0,00 TL
  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar (ADB)Muğla Bodrum Havalimanı İçhatlar7 gün450,00 TLMesafe Hesaplama
  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar (ADB)Muğla Bodrum Havalimanı Dış Hatlar (BJV)7 gün450,00 TLMesafe Hesaplama
  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar (ADB)Antalya Havalimanı İçhatlar (AYT)14 gün750,00 TLMesafe Hesaplama
  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar (ADB)Antalya Havalimanı Dışhatlar(AYT)14 gün750,00 TLMesafe Hesaplama
  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar (ADB)İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dışhatlar (SAW)14 gün750,00 TLMesafe Hesaplama
  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar (ADB)Ankara Esenboğa Havalimanı Dışhatlar(ESB)14 gün850,00 TLMesafe Hesaplama
  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar (ADB)Muğla Dalaman Havalimanı Dışhatlar-DLM7 gün550,00 TLMesafe Hesaplama
  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar (ADB)İzmir Şehir Ofisi2 gün0,00 TLMesafe Hesaplama
  © 2021 eurauto.com.tr
  whatsapp

  Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

  X